15 sierpnia 2011 - 3

10.000 kilometrów

Thumbnail

Jak ktoś mówi ‚bieganie’ to pierwsze co mi przychodzi do głowy to przyjemny stan świadomości w jaki wchodzę po kilkunastu minutach biegu, który przeradza się w rodzaj transu. Drugie co mi przychodzi do głowy to Kuba Wiśniewski 😉

Kuba jest wyczynowym biegaczem, zdobył wiele medali na Mistrzostwach Polski Seniorów. Jest również ekspertem Nike i organizatorem imprez biegowych takich jak Warsaw Track Cup czy Praska Dycha. Jednak większość biegaczy amatorów zna go jako dziennikarza biegowego (jest coś takiego jak dziennikarz biegowy?) z łamów Runner’sWorld i Men’sHealth. Niedawno dostałem od niego wiadomość, że będzie przekraczał granicę 10.000 km zliczonych w Nike+. Rzecz jasna, postanowiłem to utrwalić razem z Oktawianem z cammarao.blogspot.com. Oczywiście Kuba przebiegł dużo więcej niż 10.000 km, po prostu nie zawsze ma ze sobą SportBand do liczenia kilometrów.

Jeśli chodzi o szczegóły techniczne to wszystko kręciliśmy z ręki oraz ze zwykłego statywu, mieliśmy profesjonalny FlyCam ale bez mocowania do aparatu więc z ‚jetpacka’ nic nie wyszło 😉 Materiał kręcony poza pierwszą sceną Nikonem D900, obiektyw Nikkor 18-105. Jak na błyskawiczne tempo kręcenia i organizacji planu wyszło bardzo dobrze, choć momentami monotonnie.

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis