14 maja 2011 - 14

Będzie biba – Puma Social

Thumbnail

Jo raps

Szybki post, szybki news. Puma będzie organizować w Warszawie wielką domówkę pod nazwą Puma Social. Co tu dużo mówić – to będzie melanż połączony z zawodami Nocnych Zawodników. U mnie na blogu będą są były wejściówki na tę imprezę. Mam nadzieję, że będzie open bar. A jeśli nie to postawię czytelnikom kolejkę 😉 Jak informują ziomki z Pumy:

Jeśli 5 nad ranem to godzina, o której uprawiasz jogging na trasie taksówka – klub. Jeśli czujesz, że jesteś Mistrzem Świata w grze w butelkę, a bajceps trenujesz podnosząc drinki to PUMA SOCIAL PARTY jest właśnie dla Ciebie! Do udziału w imprezie zaproszeni są „Nocni Zawodnicy”, którzy logując się na stronie internetowej www.pumasocial.pl podadzą najciekawsze odpowiedzi na pytanie „Dlaczego uważasz się za Nocnego Zawodnika”?

Zwróciliście uwagę na pierwsze zdanie? Wszystko jasne?

[box type=”note”]Uwaga – jest konkurs. Mam 5 podwójnych zaproszeń na imprezę Puma Social! Aby je zdobyć umieśćcie komentarz dowolnej treści pod tą notatką. Konkurs trwa do środy do godziny 12:00.[/box]

puma-social-club-in-lyon

puma-social-club-in-china

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis