Pierwszy tydzień i rozwiązanie konkursu

Materiał o startówkach Mariusza Giżyńskiego miał ponad 5 tysięcy odtworzeń, z czego ponad 2 tysiące osób obejrzało rozmowę do końca. Nieźle jak na 35 min jednego ciągłego ujęcia. Z pewnością w osiągnięciu takiego wyniku pomogło podlinkowanie materiału na bieganie.pl, maratonypolskie.pl, w Klubie Biegacza Nike i na blogu Mariusza. Zwiastun programu był odtworzony ponad 400 razy. Po pierwszym odcinku widzę, że wideo blog ma sens i będę go rozwijał.

Wybrałem też komentarze, które Nike nagrodzi butami. Pierwsze pytanie było na czas i pierwszy odpowiedział ‚Zasadzki’, nie wiem dlaczego potem wszyscy powtarzali odpowiedź 🙂 Info o drugiej parze butów wyślę bezpośrednio do autora najciekawszego wpisu.

Blog Forum Gdańsk

Nie wiem co mam myśleć o tej konferencji. Merytorycznie było bardzo dobrze, Sami Ben Gharbia (Tunezja/Holandia), Arzu Geybullayeva (Azerbejdżan) i Brian Solis (USA) dali czadu i za to chciałbym oficjalnie przybić piąteczkę organizatorom. Warto było przejechać przez pół Polski na letnich oponach.

Nie będę się rozpisywał o abstrakcyjnej dyskusji o zarabianiu na blogach nakręcanej przez psychiatryk24. Ani o oszołomie, którego można otagować #turecki_sweter. Nie będę też pisał o przesłodkich relacjach z noclegu w pokoju równowartości jednego Air Maxa. To tylko szczegóły. Jak dla mnie nocleg mógłby być na hali sportowej, tak jak przed maratonami. I tak bym pojechał żeby posłuchać na żywo Solisa.

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis