18 listopada 2012 - 3

Karny k*

Thumbnail

Należy mi się karny kutas za ominięcie zeszłej niedzieli w relacjonowaniu postępów. Niestety w niedzielę siedziałem w pracy do 22, a od poniedziałku do piątku uśredniając do północy. Czasami do pierwszej w nocy, czasami do 22 ale średnia to na pewno północ. Więc siłą rzeczy nie było kiedy napisać notatki. I na siłownię też nie było kiedy pójść. Dopiero wczoraj i dzisiaj udało się zrobić porządne dobre treningi. Wczoraj plecy i biceps, dzisiaj dużo cardio i brzuch. Poprzedni tydzień to natomiast 4 wizyty na siłowni, 0 na basenie. Nie zająłem się też kolanem co mam zamiar zrobić w tym tygodniu. Ciągle nie mam pomysłu na plan treningowy i dietę poza schematem, który już kiedyś od dietetyka dostałem. Sporo czytam na forum kfd.pl. I trochę mnie to śmieszy, że na blogu biegowym piszę o początkach na siłowni 😉

Uzupełniłem zapas suplementów w sklepie fitnessauthority.pl. Duży plus dla nich za idealną obsługę klienta. Wysłałem maila z pytaniem odnośnie wysyłki. Panowie oddzwonili, wszystko wytłumaczyli, dorzucili jeszcze dużo próbek i gratisów do paczki. Wielkie dzięki! Macie we mnie stałego klienta. Na prawdę nie każdy sprzedawca jest tak prokliencko nastawiony w obecnych.Karny kutas z kolei dla sklepu z odżywkami na stacji metra Dworzec Gdański. Poprosiłem o białko 80, kupiłem 100. Nie wiem jak to się stało, że nie sprawdziłem co biorę, moja wina. Ale też sprzedawca się nie popisał.

Strzelam sobie kazeinę i idę spać. W przyszłym tygodniu chcę zająć się kolanem i być 5 razy na siłowni.

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis
 • Trochę to zaczyna przypominać bloga o treningu na siłowni. 😀

  A tak na serio, jestem strasznie nieprzekonany do tego typu suplementów. Zauważyłeś u siebie jakieś efekty uboczne używania tych wszystkich specyfików?

  Pozdrawiam i powodzenia w pracy. 😉

  • Efekty są od treningu i diety. Suplementy to tylko dodatek.

   Na razie nie mogę powiedzieć żeby było jakoś wow, za 2-3 miesiące zrobię pomiary to zobaczymy ile się zmieniło 🙂

 • No wreszcie! Najwyższy czas 🙂 Dobry wpis