Kto śledzi fora biegowe na pewno zna użytkownika russian, white russian. Ostatnio rzadko widuję jego wpisy ale De dwa lata temu, kiedy zaczynałem przygodę z bieganiem był bardzo aktywny na forum bieganie.pl. Z jego Тут wpisów zawsze bił luz oraz (uwaga, zabrzmi wyniośle) mądrość. Canals Pamiętam cheap nfl jerseys jeden FootID z jego tekstów, który często powtarzam:

Trening jest dobry wtedy, kiedy spodenki są mokre od potu.

Całkiem niedawno skojarzyłem, że Rusek to ta XXII sama osoba, która przebiegła 11. Maraton Poznański cheap nfl jerseys w zwykłych klapkach. Jak widać nie trzeba mieć butów przygotowanych specjalnie do biegania po asfalcie z odpowiednio dobranymi Niepodleg?o?ci systemami stabilizacyjnymi. Sam przebiegłem ten sam maraton w wodoodpornych The trailówkach Nike Pegasus dla neutrali cheap mlb jerseys pomimo sporej pronacji i wysokiej temperatury cheap jerseys powietrza. Chcieć to móc.

Pisząc tę notatkę natknąłem się na ten wątek – a może Rusek to wcale nie Rusek? ? Tak czy inaczej życzę mu dalszych Club sukcesów takich jak wygranie ostatniego Maratonu Gór Stołowych.

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis
 • Midi

  Ciekawe. Rzadko ostatnio zaglądam na bieganie.pl, a widzę, że wiele tracę – do Ruska sentyment mam wielki, lubiłam jego wpisy…

  • Też rzadko wchodzę na bieganie.pl, nie spodobała mi się ta sekcja ‚blogowa’. Forum biegajznami.pl wydaje się mieć więcej użytkowników i mniej reklam 🙂 Ciekawe co się teraz z Ruskiem dzieje.

 • Kolega, który przybrał ów nick (btw.White Russian to drink, bardzo smaczny) na forum bieganie.pl oraz biegł w klapkach nazywa się Piotr Karolczak. Nie wiem czy przebiegł cały maraton, bo dopingował mnie jako kibic na 2km – z resztą zauważcie, że przekroczył metę bez numeru.
  Spoko człowiek. Przeszkadza mi tylko, że potrafi mnie wyprzedzić, a później na mecie zapalić sobie papierosa. No i jeszcze nie pozwala mi wygrać w moim lokalnym (lubońskim) biegu przyprowadzając swoich szybkich kolegów na start 😉

  http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=14250 😉

  • No mi też coś „śmierdzi” z tym bieganiem w klapkach;) A może to jakiś zakład czy coś? Ale osobowość to faktycznie barwna i ciekawa…

 • Michu77

  Kolega Piotrek dalej pisze bloga na bieganie.pl jako Kulawy Pies, a ponadto felietony do miesięcznika „Bieganie” – Black Dog.

  • Też to zauważyłem 🙂 Ma niezłe poglądy. Nie wiesz co robi na co dzień?

 • Pingback: Youth Soccer And Ring Pops | Hair Extension Wigs()

 • Pingback: Yorksun(HK) industry limited » key elements to a good iPad case.()