23 marca 2012 - 3

Ortopedio.pl zaprasza na konkurs

Thumbnail

Hej,

Mój kolega Arvind dla firmy Ortopedio.pl przygotował konkurs dla biegaczy, również dla czytelników runbloga 🙂 Może kogoś z czytelników zainteresuje temat. Mam nadzieję, że nagrody Wam podpasują bo to ja je zasugerowałem 😉

 

***

 

Ortopedio.pl jeszcze niedawno był „tylko” czołowym ortopedycznym sklepem online. Dziś razem z Wami chcemy pójść o krok dalej.

Dotychczas w asortymencie Ortopedio.pl można było znaleźć wszystko, czego trzeba osobie .. w potrzebie. Czy aby na pewno wszystko? Kiedy przytrafia nam się coś złego w życiu nie zawsze wiemy gdzie się z tym udać, co zrobić dalej i czy to wszystko w ogóle będzie miało sens. Skąd się tego wszystkiego dowiedzieć? Jak się przekonać co działa a co nie? Gdzie szukać nadziei?

Odpowiedź prosta, jak zawsze, nadzieja jest w ludziach. Jeśli nam się coś przytrafiło to jest bardziej niż pewne, że przydarzyło się to też setkom innych ludzi. To właśnie Ci inni ludzie mogą nam wskazać kierunek, podzielić się swoim doświadczeniem, opowiedzieć: jak jest teraz, jak im się udało… Widząc żywy przykład poradzenia sobie z problemem z którym będziemy się mierzyć mamy większe szanse na to, że i nam się uda. Tylko.. jak znaleźć tych innych ludzi?

Ortopedio będąc partnerem Fundacji Marka Kamińskiego – której myśl przewodnia brzmi „Inspirujemy ludzi, aby niemożliwe stało się możliwe. Uwierz w siebie i działaj!” – stawia sobie jasny cel. Stworzyć miejsce, gdzie każdy będzie mógł się podzielić swoją historią. Taka baza wiedzy to nadzieja i siła do walki o zdrowie i powrót do formy po kontuzji. Jako pierwszych do opowiedzenia swojej historii chcielibyśmy zaprosić Was, biegaczy.

A więc w wielkim skrócie: Zapraszamy Was do podzielenia się historiami dotyczącymi Waszych kontuzji. Zbudujmy wspólnie miejsce, w którym inni znajdą wiedzę, nadzieję i wsparcie w trudnych chwilach zmagania się z bólem i niepewnością.

Konkurs:

1) Po zarejestrowaniu się na forum www.ortopedio.pl/forum i polubieniu fanpage’u firmy przechodzimy do podforum „Nasze Historie” i zakładamy nowy wątek w którym opisujemy historię swojej kontuzji. Historia taka powinna zawierać następujące informacje :

a) Jak doszło do kontuzji

b) Co zrobiliśmy zaraz po zdarzeniu (np. poszliśmy do lekarza bądź zostaliśmy w domu)

c) Co było potem, jak przebiegały pierwsze dni od zdarzenia

d) JAk przebiegała rehabilitacja (co robiliśmy, co pomogło a co nie etc.)

e) Jak jest dziś i co zrobilibyśmy inaczej?

2) Uśmiechamy się bo może właśnie nasza historia pomoże komuś kto stanie przed takim samym problemem.

3) Czytamy historie innych.

Nagrody:

Do zgarnięcia co tydzień (30 marca, 6 kwietnia, 13 kwietnia) w piątki będziemy nagradzać Wasze historie butami biegowymi. Do zgarnięcia co tydzień będą 3 pary butów Nike LunarGlide+ 3 Shield.

Co tydzień w piątki będziemy robili ankietę w której będziecie mogli głosować na historie z minionego tygodnia. 2 z tych które osiągną największą ilość głosów wygrywają. 3 parę przyznamy historii wybranej przez zespół Ortopedio.pl oraz Runblog.pl .

 nike-lunarglide3-1

Regulamin:

1. Historia musi dotyczyć osoby która ją opisuje.

2. Nagrody będą wysyłane na adres podany podczas rejestracji w serwisie Ortopedio.pl .

3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany nagrody (model butów).

4. Zabawa trwa od 23 marca do 13 kwietnia 2012 roku.

5. Nagrody zostaną wysłane w czasie nie dłuższym niż 2 tygodnie od zakończenia konkursu.

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis
  • Wielkie gratulacje za smszeyatyctność, cierpliwość i mozolne pokonywanie marszem i biegiem codziennych porcji kilometrf3w, ktf3re na początku były ciężkie a pf3źniej lekkie i przyjemne Zapewniam Was, że to dopiero początek na długiej ścieżce biegowej przygody, ktf3ra nigdy się nie kończy a każdy nowo pokonany kilometr sprawia, że człowiek czuje, że żyje Mam nadzieję, że z większością z Was, jak nie ze wszystkim spotkam się na biegowych trasach, na imprezach sportowych czy biegach ulicznych.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!Powodzenia!!!

  • Mateusz

    To chyba jedna wielka ściema! Nie ma żadnej ankiety nie ma nic.

    • Mateuszu, ankieta ruszyła w Sobotę o godzinie 12 na fanpage’u Ortopedio.pl (www.facebook.com/ortopedio).