06 kwietnia 2011 - 11

Running Rules! / Zmiany na blogu

Thumbnail

W miniaturce jest zdjęcie koszulki Nike, którą kupiłem kilka dni temu. Spokojnie, nie zmieniłem poglądów. Nie wrzuciłem wczoraj na bloga wtorkowego przepisu, nie wrzucę nic pewnie przez następne dni. No może poza tekstem o nowym pulsometrze Polara, który ma zmieść z powierzchni ziemi Garmina Forerunera 310XT. Szykuję zmiany na blogu. Po pierwsze będzie całkiem nowy wygląd, pracuję nad animacją otwierającą materiały wideo, będzie sporo testów i sporo konkursów dla czytelników (hell yeah!), domykam sprawę sprzętu wideo, mam sporo sprzętu zdobycznego i nabytego na testy, w tym jedną dużą niespodziankę, którą będę miał wypożyczoną jako jedna z trzech osób w Polsce na kilka miesięcy przed  oficjalnym wprowadzeniem na rynek. Kto w komentarzach zgadnie o jaki sprzęt chodzi ma u mnie zapewnione piwo lub inny napój izotoniczny. A po nocach robię sobie zdjęcia w obcisłych rajtuzach. Wkrótce cała sesja nowej kolekcji Puma.

 

Puma Faas 500, Centrum Nauki Kopernik, fot. agnieszkakulesza.wordpress.com

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis
 • 1000.000

  Mini-kamerę do nagrywania w 3D! Żart. Ale nie rezygnujesz z przepisów na dobre?

  • Nie, po prostu pracuję kilkanaście godzin na dobę i ciągnę dwa kierunki studiów, w tym tygodniu mam nawarstwienie kilku rzeczy i nie dałem rady zrobić dobrych wpisów. A na słabe nie chcę marnować czasu czytelników 🙂

 • hankaskakanka

  Twój blog jest tak zaawansowany technologicznie, że mój przy nim wygląda jak wyjęty z epoki kamienia łupanego, czyli z czasów, z których wywodzą się moje umiejętności komputerowe 🙂 Czekam z ciekawością na dalsze nowinki!

  • E tam, masz bardzo ładny i przejrzysty blog, dla mnie super 🙂

 • Paweł

  Nike+ SportWatch ???
  wygrałem piwo? 🙂

 • Ja też stawiam na zegarek Nike. A co do przepisów, to widzę, że zrobiło się miejsce w niszy, to może to wykorzystam 🙂 Jutro przepis na proste spaghetti aglio olio e peperoncino – węglowodany rulez 😉

 • Najlepszy

  TROSZKE OWŁOSIONE