24 maja 2013 - 2

She Runs The Night – 9 czerwca Warszawa

Thumbnail

Już niebawem bo 9 czerwca, odbędzie się najbardziej kobiecy bieg w Polsce She Runs The Night. Na uczestniczki czeka wiele atrakcji, przygotowanych specjalnie dla pań przez organizatorów i partnerów biegu. Wszystko po to, aby potwierdzić, iż ta noc należy do kobiet.

03_She Runs the Night_box

Start biegu zaplanowany jest na 21.00, jednak miasteczko biegu – usytuowane przy Parku Fontann na warszawskim podzamczu – będzie otwarte już od 16.00. Na jego terenie w specjalnych strefach piękna, relaksu, foto oraz Nike, uczestniczki będą mogły zadbać o swoje paznokcie pod okiem zespołu Marzeny Kanclerskiej i NailSpa, skonsultować się z dietetykiem i trenerami fitness z Holmes Place, skosztować zdrowych przekąsek czy skomponować swój niepowtarzalny, treningowy strój ze stylistami portalu ROstyle&life, który uwieczniony zostanie na polaroidowym zdjęciu w klimacie vintage. Wszystkiemu towarzyszyć będzie doskonała muzyka, w tym dwa koncerty.

01_She Runs the Night

Kobiece podejście do biegu widać również w koncepcie trasy: Chcemy pokazać dziewczynom, że bieganie to naprawdę dobra zabawa, która dostarcza wielu pozytywnych emocji. Stąd też koncepcja 5km+, co oznacza, że można pobiec regularne 5km ulicami Starego i Nowego Miasta lub … wybrać przygodę, zabawę i dać się zaskoczyć skręcając w trzy dodatkowe pętle rozmieszczone na trasie: Pętlę Energii, Pętlę Światła i Pętlę Przyspieszenia – to tylko kilkaset metrów więcej, a wrażenia będą bezcenne. Poznają je te dziewczyny, które wybiorą przygodę na trasie – mówi Maciej Lasoń, Communications Manager w Nike Poland.

02_She Runs the Night

Oryginalna trasa to nie wszystko. Po przekroczeniu mety na każdą z uczestniczek będzie czekał wyjątkowy medal-naszyjnik, zaprojektowany przez Annę Orską! Wygląd upominku pozostaje wciąż tajemnicą. Jak mówi sama projektantka: Zauroczyła mnie koncepcja biegu, to będzie wydarzenie tylko dla kobiet i bardzo podoba mi się cała oprawa, przygotowana właśnie dla nas. Sama jestem przykładem, jak działa taka motywacja i fajna atmosfera, pomyślałam, że też chciałabym wziąć udział w tym biegu. Dlatego projektując medalik, zależało mi, aby był jak najbliższy biżuterii, aby Panie chciały dumnie go nosić każdego dnia bez względu na styl czy okazję. Jest delikatny, ale i intrygujący.

she runs the night trasa mapka

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis
  • Witam,

    bardzo chciałabym wziąć udział w biegu. Spóżniłam się z rejestracją .Proszę o bilet

    Pozdrawiam, Monika Rendecka

  • FORPRO

    She Runs The night przełożone, głównie ze względu na zła pogodę. Nie ma się jednak co martwić, zawsze to trochę więcej czasu żeby poćwiczyć przed biegiem… lub kupić nowe buty w naszym sklepie 😉