01 lutego 2015 - 0

Styczeń 2015 – podsumowanie

Thumbnail

Regularne relacjonowanie co się dzieje w moim chorym ciele i głowie pomaga mi w skupieniu się na osiągnięciu celu. Dlatego będę co miesiąc dawał relację z moich przygotowań do Wielkiego Brzydkiego Włochatego Celu jakim jest triatlon w Gdyni. W skrócie styczeń można to streścić tak: treningowo źle, zawodowo fantastycznie. Wszystkie weekendy stycznia, poza ostatnim, spędziłem albo w biurze albo na wyjazdach i imprezach związanych z pracą. Nie narzekam bo sukcesy są ale za to jestem bardzo zmęczony tym stylem życia.

Przechodząc do konkretów:

[unordered_list style=”tick”]

  • tylko 22,26 km przebiegnięte na 5 ‚treningach’
  • 3 sesje na trenażerze rowerowym po 1h każda
  • jedna wizyta na siłowni
  • jedna na basenie
  • ból kolana po każdej z wymienionych aktywności

[/unordered_list]Czyli bieda, Panie bieda! Nieprzespane noce, zarwane weekendy, ale przynajmniej jest perspektywa długiego urlopu w Tajlandii po podpisaniu kluczowych papierów. Coś za coś, byle nie przegiąć w którąś ze stron.

A teraz przegląd Instagrama! Po pierwsze i najważniejsze: w styczniu pierwszy raz w życiu byłem na łyżwach 😀 😀 😀 !!!!! Świetna zabawa i z pewnością niebawem znowu to powtórzę.

Kontynuuję korzystanie z kateringu dietetycznego Dietbox. Utrata wagi jest powolna ale postępująca. W grudniu było rekordowe 83 kg, teraz jest 81 kg i cel na luty – postawić siódemkę z przodu. Ograniczyłem też bardzo mocno mięso na rzecz warzyw i owoców.

Om om om !!! #dieta #dietbox #nofilter

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika krogulec (@krogulec)

Kręciłem materiał wideo pod test smartwatcha Samsung Gear S. Bardzo przyjemny gadżet, szczególnie dla sportowców amatorów, którzy lubią technologię. Materiał właśnie się montuje i będzie w tym tygodniu puszczony online. Przy okazji powstał taki wesoły filmik:

 

Dzisiaj prosty przekaz: WSTAŃ I IDŹ POBIEGAĆ !!! #motywacja #bieganie #running #niemaletko

 

Film zamieszczony przez użytkownika krogulec (@krogulec)

Tak to wygląda z bliska – plus zwróćcie uwagę na buty, biegałem w nich w styczniu. adidas Climaheat Rocket Boost do biegania zimą. Wypada w końcu zrobić parę zdjęć i napisać kilka słów na ich temat bo są przyznam szczerze zacne.

Pora na #bieganie !!! #SGear + #Samsung #Alpha #runblog #running #Android #smartwatch #wearabletech @samsungpolska Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika krogulec (@krogulec)

Byłem też na konferencji See Bloggers w Gdyni, gdzie spędziłem bardzo intensywny weekend z innymi blogerami. Wziąłem ze sobą buty do biegania… ale kac morderca nie miał serca i ledwo co wstałem z łóżka po imprezie integracyjnej. Po tym weekendzie postanowiłem, że do startu w triatlonie nie piję! Zobaczymy co z tego wyjdzie…

No i troszkę prywatnego lansu na koniec 😉 W nowym numerze Forbesa jest artykuł z moim komentarzem. Prze cały luty będzie do kupienia więc zapraszam do kiosków 😉

W nowym #Forbes produkcję się na temat #socialmedia 🙂

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika krogulec (@krogulec)

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis