23 grudnia 2011 - 10

Świąteczny konkurs

Thumbnail

Na Święta mam dla czytelników mojego bloga 3 koszulki męskie firmy adidas. Zasada jest prosta – na fanpage mojego bloga www.facebook.com/runblog wrzućcie fotkę z zimowego treningu. Wśród zdjęć wybiorę trzy, które uznam za najciekawsze. Liczba kliknięć ‚lubię to’ nie będzie miała znaczenia, chociaż wezmę ją pod uwagę przy wyborze. Do 5 stycznia możecie postować fotki, zwycięzcę ogłoszę 6 stycznia na fanpage bloga 🙂

O serii jesienno-zimowej adidasa możecie poczytać na bieganie.pl oraz pomacać ją w sklepach. Poniżej wrzucam fotkę koszulki wraz z opisem produktu:

Pobiłeś kolejny rekord? Będzie jeszcze lepiej! Supernova Graphic Tee to koszulka, która w trakcie biegu oddycha razem z Tobą, pozwalając Ci tym samym na jeszcze większy komfort i lepsze wyniki. Bez względu na intensywność i długość ćwiczeń za utrzymanie optymalnej dla ciała temperatury, odpowiada system ClimaCool®. Maksymalną swobodę i precyzję ruchów podczas wzmożonej aktywności umożliwia technologia ForMotion™. Dodatkowym atutem koszulki są odblaskowe elementy, dzięki którym będziesz czuł się bezpieczniej podczas nocnych wypraw biegowych.

PS: Zajrzyjcie też do nowego nagrania o bieganiu naturalnym oraz pozostałych materiałów wideo.

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis
 • A co mi tam 🙂 Jak nie zapomnę to za 2 dni wracam z delegacji więc wezmę aparat i strzelę sobie fotkę – tylko skąd będziesz wiedział, że to zima a nie jesień bo pogoda nie wskazuje na to zupełnie 🙂

  • A gdzie chcesz zrobić fotkę? 🙂

 • Banan

  W zasadach konkursu nie jest powiedziane, że to musi być tegoroczna zima/jesień, więc myślę że z poprzednich lat też się nada:)

  • W sumie masz rację, możecie wrzucać też zeszłoroczne 😉

  • Jaro

   To w takim razie chyba podeślę z biegu Wigilijnego 2010 gdzie byłem po kolana w śniegu 🙂

 • Dawid Biel

  „Liczba kliknięć ‘lubię to’ nie będzie miała znaczenia, chociaż wezmę ją pod uwagę przy wyborze.”
  Źle sformułowane zdanie. Sprzeczność. Powinno być np.:
  „Liczba kliknięć ‘lubię to’ nie będzie decydująca, chociaż wezmę ją pod uwagę przy wyborze.”

 • Seciak

  Dzień zbliża się ku końcowi a rozwiązania konkursu nie ma ;-(

 • Wojtek

  Nawet się skończył a wybrańców nie widać. 🙂

 • Witam:)
  Bardzo mi oraz Bugsowi mojemu psiakowi miło że nasze zdjęcie tak się Panu spodobało!Dziękujemy!

  POzdrawiam:)

  P.S.
  Czy mam przesłać kontakt do mnie?