10 maja 2011 - 2

Warsaw Track Cup i pierwsze wrażenia z użytkowania Nikona D7000

Thumbnail

Jak zapewnie zauważyliście Nikon został oficjalnie partnerem mojego bloga. W ramach współpracy będę korzystał z aparatu Nikon D7000, prawdopodobnie będziemy robić wspólnie konkursy dla czytelników. Będę się również szkolił się w zakresie fotografii, przy dobrych wiatrach za kilka miesięcy będę robił poprawne zdjęcia sportowe. Pomoże mi w tym również kurs w Akademii Nikona, na który się zapisałem.

Pierwszą okazją do wypróbowania nowego lustra była impreza Warsaw Track Cup organizowana na Agrykoli przez ekipę Ścieżek Biegowych Nike. Zawodnicy ścigali się na dystansie  1000, 1500 i 3000 metrów. Dla wielu amatorów była to pewnie pierwsza okazja, żeby ścigać się na tartanie. Imprezę prowadził Kuba Wiśniewski, na trasie było kilka twarzy znanych z telewizji. W następnej edycji Warsaw Track Cup na pewno pobiegnę, nie jestem jeszcze pewien na jaki dystans.

Wszelkie prawa zastrzeżone, publikacja możliwa bez zgody autora jedynie pod warunkiem umieszczenia podpisu © Mateusz Krogulec / www.runblog.pl. Serio, serio.

dsc_0170

dsc_0212

dsc_0435

12

dsc_0301

[nggallery id=21]

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis