Warszawski Bieg Niepodległości to druga pod względem liczby uczestników impreza biegowa w Polsce. Na mecie zameldowało zero: się 5747 uczestników. Prawie wszyscy mieli na sobie białe lub czerwone koszulki dzięki czemu już drugi raz mogliśmy podziwiać gigantyczną żywą ludzką flagę. Widok kilkutysięcznego biało-czerwonego tłumu zapiera dech w piersiach, nie wiem czy jest drugi taki bieg na świecie.

Organizacyjnie bieg można ocenić wholesale nfl jerseys bardzo wysoko. Rozmieszczenie szatni w trzech różnych budynkach to zdecydowanie dobry pomysł, nie wholesale nfl jerseys było kolejek i przepychanek jak rok temu. Jedyne czego brakowało Asics to punkt odżywczy na półmetku oraz napoje Cara izotoniczne dla wolniejszych Parejas biegaczy. Nie rozumiem dlaczego biegacz ubrany w sprzęt za kilkaset złotych bierze na zapas izotonik. Niestety słoma z butów wystaje, nawet tych biegowych.

Nie jestem w pełni zadowolony ze swojego startu. cheap nba jerseys Ostatnio bardzo zaniedbałem treningi, skupiłem się na nowym blogu i nowej d’embauche pracy. Planowałem zejść na 45 minuty, wyszło 46:29. Trochę zabrakło abym cheap jerseys mógł powiedzieć ale urwał z życiówki. Ale nie urwałem, zabrakło at least four feet a może więcej. Dziękuję Michałowi i Tomkowi za wspólny bieg, następnym razem na pewno urwiemy tę minutę trzydzieści.

XXII Bieg Niepodległości był też debiutem nowych startówek Nike Lunar Racer+ 2. Ważą jedynie 200g, czyli tyle co nic. Ale o nich w kolejnym odcinku videobloga. Zdradzę mały sekret – będzie można wygrać w nim dwie pary takich butów.

 

Wyniki elity:

  Imię Nazwisko Klub Wynik
  Panowie      
1 MARIUSZ GIŻYŃSKI   00:29:57
2 ŁUKASZ PARSZCZYŃSKI   00:30:10
3 MARCIN FUDALEJ KKL KIELCE 00:31:22
4 PRZEMYSŁAW ROJEWSKI WAKOZ LUZINO 00:31:40
5 MACIEJ BADUREK   00:32:27
6 ROBERT CELIŃSKI   00:32:46
7 PRZEMYSŁAW GIŻYŃSKI TKKF PŁOCK 00:33:02
8 MACIEJ WOJCIECHOWSKI NKS NAMYSŁÓW SZKOŁA POLICJI 00:33:08
9 DARIUSZ NOŻYŃSKI DCS.PL 00:33:13
10 SEBASTIAN POLAK KB GYMNASION WARSZAWA 00:33:15
         
  Panie      
1 KAROLINA JARZYŃSKA KS PIĘTKA KATOWICE 00:33:49
2 KAROLINA PILARSKA LUBLINIEC WKB META 00:36:50
3 RENATA KALINSKA IMPACT TEAM 00:37:01
4 DOMINIKA STAWCZYK ENTRE.PL TEAM 00:37:07
5 AGNIESZKA KUZYK   00:38:24
6 KATARZYNA DZIWOSZ   00:38:55
7 OLGA NOWAK   00:38:57
8 OLGA ZIĘTEK   00:39:39
9 ANNA GIŻYŃSKA KLUB BIEGACZA NIKE 00:39:55
10 BEATA ANDRES ENTRE.PL TEAM 00:40:48

 

Bardzo cieszy mnie wygrana Mariusza Giżyńskiego. Wygląda na to, że Streaming stołeczne biegi będą jeszcze długo zdominowane przez Giżę ?

Hold on, I’ve gotta wyłączyć na chwilę.

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis
 • ech a mi się nie udało w tym roku wziąć udziału ale chętnie poczytam Twoją recenzję butków bo sam dopiero co nabyłem LunarGlide i dla „obiegania” chętnie przytuliłbym jeszcze te wspomniane wyżej… co za konkurs? 🙂

  swoją drogą, mógłbyś coś o fitbacku napisać 😉

  • Recenzja będzie za jakiś czas, póki co jeszcze za mało je znam 🙂 Lunar Glide to super model, lekki, agresywny ale wyposażony w stabilizację.

   O fitbacku mogę coś napisać ale chodzi Ci o Twój trening czy generalnie ideę? 🙂

   • tete

    TAKA Biało Czerwona robi wrażenie 🙂 może za rok …? pozdrowionka Tomek.

 • Bardzo fajna koncepcja, a przede wszystkim trasa. Nawet nasza poznańska Malta nie jest tak szybką trasą. Już o kibicach na trasie nie wspominając – wuchta wiary 😉

  • Od teraz życiówki na 10 km tylko na Biegu Niepodległości 😉 Biegnij Warszawo tez jest dobre o ile stanie się na przodzie. Pamiętam tamtą końcówkę wiodącą w dół, fantastyczna sprawa.

 • Hello My name is Jim ,I am supposed to be a tea and coffee addict, absolutely love the aroma as well as the taste of tea as the first thing after getting up. I sip minimum nine glasses every 24 hours. By the way awesome blog, Have a nice day.

 • NEX-5

  Gratulujemy posiada jeden z najbardziej zaawansowanych blogów ja natknąłem się na pewien czas ! Jego niesamowite , ile można zabrać z czegoś tylko dlatego, że jak wizualnie piękny jest. Youve Zmontowanie blog przestrzeń wielką grafikę , filmy , układ . To na pewno trzeba zobaczyć blog !

 • SLT-A65

  Dziękuję za rozsądną krytykę . Me u0026 mój sąsiad to tylko przygotowanie do niektórych badań na ten temat. Mamy chwycić książkę z naszej lokalnej bibliotece , ale myślę, że nauczyłem się więcej z tego postu . Cieszę się, widząc tak wielką informacji udostępniany swobodnie tam.

 • Pingback: Pierwszy start od 3 lat! | runblog()

 • Pingback: 26 Social Media Monitoring Tools | GrowthVibe.com()

 • Pingback: Gta IV Xbox360 | Damian Irimescu()

 • Pingback: Phoenix Suns Make Symbolic Statement With New Jerseys In Opposition To Immigration Law - Paint By Number Paint By Number()