11 lutego 2011 - 3

Zapowiedź 2 odcinka video bloga i +100 do lansu

Thumbnail

Tym razem wziąłem się za rozbiórkę butów do biegania. Pod nóż poszły Pumy, model Complete Vectana. Zapowiedź w formie fotki bo jestem zasypany robotą jak rzadko kiedy i nie mam czasu na montaż zajawki. W weekend siadam przed kompem i montuje materiał. O-bie-cu-ję.

BTW dzisiaj doszło mi +100 do lansu, mój blog został wymieniony przez Kominka jako ‚wpływowy’. Kominek to najpopularniejszy polski bloger. Jego blogi czyta więcej osób niż Newsweeka albo Wprost. Zostałem umieszczony w kominkowej Srebrnej Dziesiątce czyli „Łączna liczba odsłon ich blogów idzie w dziesiątki milionów. Wielu z nich jeszcze nie wylansowało się tak jak poprzednia dziesiątka, ale kilkoro pewnie nawet nie ma takich ambicji. Robią swoje, piszą blogi wokół których gromadzą swoją społeczność, a ich twórczość jest znana także tym, którzy niezbyt dobrze znają się na blogosferze”. Oh yeah! 😀

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis
  • Jak się lansić to na całego. 😉

    Czekam na odcinek! 😉

  • Gratki:)

  • Dzisiaj będę montował 🙂