Z samego rana w showroomie Nike nagrałem rozmowę z Mariuszem Giżyńskim. Mariusz mówił głównie o startówkach, przyniósł ze sobą całą walizkę butów. Mam nadzieję, że do niedzieli uda mi się zmontować wszystko w jeden film. Jeśli ktoś przypadkiem nie zna Giży to niech koniecznie zajrzy na jego bloga i zakładkę ‚Osiągnięcia’. Pierwszy gość wystawił wysoko poprzeczkę, następny w programie będzie chyba Usain Bolt i Haile Gebreselassi, żeby nie zaniżać poziomu 😀

Zapowiedź programu polecam obejrzeć po przejściu na YouTube i wybraniu opcji 720p HD (okolice prawego dolnego rogu filmiku). Nie po to wypożyczyłem Nikona D3100, żeby oglądać na małym okienku 😉 Dwa słowa o aparacie – jest super, ale nie nadaje się do kręcenia videobloga. Zrobię nim jeszcze trochę zdjęć i w następnym tygodniu zwracam Nikonowi. Bardzo fajnie się go testuje. Jeśli macie jakieś pytania, chcielibyście żebym coś konkretnego z aparatem zrobił to piszcie śmiało.

Mateusz

Przygodę z bieganiem zacząłem blisko 10 lat temu bo w 2006 roku. Od tego czasu również prowadzę bloga. Ukończyłem dwa maratony, dychę biegałem w 40 minut, potem miałem poważną kontuzję i teraz po raz kolejny wracam do sportu.

Udostępnij wpis w social media

Skomentuj wpis